O nás

Profil společnosti a reference

Společnost MIT s.r.o. byla založena v roce 1992. Od počátku bylo naší snahou umožnit vědeckým pracovištím a firmám v České a Slovenské republice přístup k nejmodernějším špičkovým technologiím z oblasti laserové techniky a optoelektroniky.

Dodavatelský program byl zpočátku soustředěn spíše na nabídku komponentů, postupně byl však rozšířen například o lasery nižších a středních výkonů, femtosekundové laserové systémy, modulární zesilovače signálu, přístroje pro měření a diagnostiku laserového záření, větší laserové systémy včetně systémů pro značení a mikroobrábění, mikropolohovací systémy, atd.

Prozatímní vrchol rozšiřování dodavatelského programu přišel v roce 2006, kdy jsme získali výhradní zastoupení předního světového výrobce v oblasti pokročilých technologií firmy Newport, který v roce 2004 převzal společnosti Spectra-Physics a Oriel Instruments. Od tohoto okamžiku jsme schopni nabízet našim zákazníkům kompletní řešení v oblasti fyzikálního, chemického a biologického výzkumu, životního prostředí, zdravotnictví, polovodičového a elektrotechnického průmyslu.

Hlavním cílem naší firmy však vždy byl a bude spokojený zákazník, kterému je dodán kvalitní výrobek s dostatkem informací pro jeho optimální výběr, aplikaci a spolehlivou funkci, s jeho následnou plnou podporou včetně záručního a pozáručního servisu, který je zajišťován odborně vyškolenými, zkušenými a dlouholetými pracovníky naší firmy.

Jsme držiteli certifikátu systému managementu jakosti dle standardu ČSN EN ISO 9001:2009 pro obchodní, poradenskou a servisní činnost v oblasti laserové techniky, optoelektroniky a jemné mechaniky.

K našim nejvýznamnějším zákazníkům patří: