Konference Experimental Fluid Mechanics 2019

Zveme Vás na konferenci Experimental Fluid Mechanics, která se koná od 19. do 22.11.2019 ve Františkových Lázních. Naše firma je od loňského roku partnerem této tradiční a velmi zajímavé konference.

Technická univerzita v Liberci ve spolupráci s naší firmou pořádá další ročník konference EFM, která je zaměřena na nejnovější výzkum a aplikace v oblasti mechaniky tekutin a termodynamiky. Letos se konference koná ve Františkových Lázních. Každoročně se jí zúčastňují odborníci, kteří se zabývají výzkumem a aplikacemi především v oblasti mechaniky tekutin a plynů. Jedná se o optické měření a přesné vyhodnocování pohybu kapalných či plynných látek za pomoci technik jako jsou PIV (Particle Image Velocimetry), PTV (Particle Tracking Velocimetry), LIF (Laser Induced Fluorescence), a dalších. Pro materiálový výzkum a testování jsou pak obvykle aplikovány techniky DIC (Digital Image Correlation) nebo DVC (Digital Volume Correlation).

Všechny tyto techniky a mnoho dalších umožňují využívat měřicí systémy, které vyvíjí a vyrábí námi zastupovaná firma LaVision, která je světovou špičkou v tomto oboru.

Těšíme se na Vás!